© Okan Dedeoğlu

Okan Dedeoğlu ile Taze Gündem - Konuk Konuşmacı Başvuru Formu

  Yolu Akıldan Geçenlerin Buluşma Noktası

  Okan Dedeoğlu ile Taze Gündem, hedefi herkesin bildiklerini aktarması, paylaşması ve bu sayede bilgi almak ve vermek isteyen arasında bir etkileşim olmasını sağlamak olan yeni ve güncel bir programdır. Taze Gündem’e konuşmacı olarak katılarak ve kendi programınıza sahip olarak firmanızı tanıtma ve sektörde adınızı duyurma şansını yakalayabilirsiniz. Bu metinde sloganı ‘’Yolu Akıldan Geçenlerin Buluşma Noktası’’ olan Taze Gündem’e konuşmacı olarak katılmak isteyenler için bu projenin çıkış hikayesinden bahsedeceğiz.


  Okan Dedeoğlu ile Taze Gündem

  Eğitmen, hikâye anlatıcısı, seri girişimci, danışman, reklamcı ve e-dönüşümcü olan Okan Dedeoğlu, yeniliklere açık ve eğlenceli kişiliği sayesinde 8 sosyal medya, 3 PodCast ve EGE TV’de yayın yapma hakkı sahibidir.


  Okan Dedeoğlu’nun sosyal medya projelerinden biri olan Taze Gündem, Dedeoğlu’nun salgın döneminde iletişim, sohbetin ve insanların sevdikleriyle beraber olmasının kıymetini daha fazla hissetmesiyle başlamıştır. Bu program, sektörde bilgi sahibi olan kişilerle bu konulara meraklı olanları birleştirmeyi hedeflemesiyle hem bilgi hem de enformasyon bakımından büyük bir hizmet sunar.  Taze Gündem, kariyer, gelişen dünya, bebek, çocuk ve sağlık, kişisel gelişim ve inşaat konularında ihtisaslı ve sahip olduğu bilgileri paylaşmaktan keyif alan herkesi beklemektedir.  Taze Gündem ile Hedeflenen Bilgi Paylaşımı
  Herkesin bildiği gibi bilgi, sabit ve tek şekilli bir kavram değildir ve konu ne olursa olsun iki tür bilgi vardır; açık bilgi ve örtük bilgi. Açık bilgi, yazılı ve kayıtlı olan bilgiye denir. Bu tür bilgi, bir tanım veya formül gibi kesinliğe sahiptir ve yorumlamayı gerektirmez. Bilginin ulaşılabilirliğinin arttığı enformasyon çağında açık bilginin değeri gittikçe azalmaktadır. Bu sebeple pek çok kişi örtük bilgiye yönelmektedir.  Örtük bilgi ise kültür, inanç, deneyim, kişisel değerler ve tutumlarla şekillenen bilgidir. Özellikle işyerlerinde ve üniversitelerde kariyer basamaklarını tırmanırken veya ünvan yükseltirken örtük bilginin önemi açık bilgiden çok daha yüksektir.

  Bu nedenle Taze Gündem, alanında uzman kişilerle iletişime geçerek yolu akıldan geçenlerin buluşma noktası olmayı sağlar. Bu bilgi paylaşımı sırasında, uzman kişilerin firmalarının veya isimlerinin de geniş kitleler tarafından bilinir hale gelmesi mümkündür. Taze Gündem’e konuk olarak ve bir programa sahip olarak 5 bin ila 100 bin arasında kişiye ulaşabilirsiniz.


  Taze Gündem ile İsminizi Binlerce Kişiye Duyurun

  Videoları yüz binlerce izlenmeye sahip olan Okan Dedeoğlu, salgın süresince iletişimin ve bilgi paylaşımının desteklenmesi gerektiğini düşünerek isminizi ve firmanızın adını milyonlarca kişiye duyurabileceğiniz bir formatı sunmuştur.

  Bilgilendirme ve eğitim konusunda önemli bir yere sahip olan video hem görsel hem de işitsel ögeler içermesi ve farklı kaynak ve resimlerin kullanımına izin vermesiyle konuşmacı için de dinleyici için de oldukça efektiftir. İzleyiciler, belirli şeylerin nasıl çalıştığını gerçekten görebildiğinden veya yeni bir beceri öğrendiğinden, ürün tanıtımları için veya nasıl yapılır kılavuzları olarak kullanıldığında özellikle etkilidirler. Bu sebeple iletişimin üstün tutulduğu Taze Gündem videoları sayesinde dinleyicileri daha fazla etkilemeniz ve daha çok yakınlık kurmanız mümkündür.


  Günümüzde hem profesyonel iş dünyasının hem de akademik hayatın odak noktası bilgi paylaşımı haline gelmiştir. Yöneticiler ve akademisyenler, bilgi paylaşımını ve üretken etkileşimi destekleyerek hem kişisel hem de toplumsal faydanın artmasını sağlamaya çalışmaktadır. Uzaktan çalışmanın artmasıyla birlikte, faydalı bilgi paylaşım süreçleri her zamankinden daha önemli hale gelmiştir. Okan Dedeoğlu ile Taze Gündem de bu misyonla ilerleyen ve enformasyon çağında doğru bilgiyi paylaşanlarla ortak yayın yapmayı hedefleyen bir projedir.


  Yapılan özel hedef kitle çalışmasıyla, tüm mecralarda reklam ve tanıtım faaliyetleri yapılmaktadır.
  Duyurularımız yaklaşık 10 milyon kişiye ulaşmaktadır. Canlı yayın anında seyredilme sayısı; konu ve konuğa göre değişmekle birlikte 5Bin ile 100Bin arasında olmaktadır.

  Canlı yayın sonrasında izlenme sayısı; tekrarlı izlenmelerle ve seçilen sponsorluğa da bağlı olarak ortalama önceki seyredilmenin 5-10 katına çıkabilmektedir.

  Birlikte çalışmaktan onur duyar, islerinizde ve hayatınızda başarılar dileriz.